Strona główna > Aktualności

Kochane przyszłe Mamy!


   data: wrzesień 2011 r.

W październiku ubiegłego roku miało miejsce pierwsze spotkanie pt. „Porozmawiajmy o ciąży”. Sukces owego spotkania, skłonił nas do kontynuacji tego projektu. 19 listopada 2011 roku o godzinie 10.00 odbędzie się kolejne spotkanie, adresowane do przyszłych Mam z Krakowa i najbliższych okolic.

Będzie ono miało miejsce w hotelu Aspel w Krakowie. Swój przekaz kierujemy do kobiet w ciąży, gdyż w tym czasie kobieta jest szczególnie zaniepokojona stanem zdrowia swojego i swojego maluszka. Kobiety w ciąży bacznie obserwują swój organizm, ale także wszelkie informacje, które docierają do nich poprzez media. Wierzymy, że nie przegapią także możliwości porozmawiania o swoich wątpliwościach z ekspertami w tej dziedzinie.

Pragniemy, by ta wiedza była rzetelna i fachowa. Spotkanie w Krakowie będzie doskonałym forum, w ramach którego eksperci odpowiadają na pytania uczestniczek. W spotkaniu wezmą udział liczni eksperci: ginekolog, położna, psycholog, dietetyczka, instruktor fitness, doradca laktacyjny.

PROGRAM SPOTKANIA:

BLOK ZDROWIE: "ABC Zdrowia" do rozmów o ciąży zaprosiliśmy lekarza ginekologa, doświadczone położne, które cieszą się ogromnym zaufaniem wśród Mam.

BLOK ZDROWO JEM: spotkanie z dietetykiem; porady żywieniowe skierowane do kobiet w ciąży.

BLOK PIĘKNA MAMA: w programie między innymi nauka chustonoszenia, warsztaty noszenia biustonosza, medycyna estetyczna, porady instruktorów fitness, pokaz mody ciążowej, porady fryzjerskie i kosmetyczne.

W spotkaniu wezmą udział Ambasadorki, czyli świeżo upieczone Mamy, które będą służyć poradami dla przyszłych Mam.

Ponadto LOTERIA LOSOWA i KĄCIK DLA DZIECI.

Patronat medialny: Dobra Mama, parenting.pl, zdrowa-mama.pl, poradnik mamy.pl

Chcesz uczestniczyć w spotkaniu, zapisz się już dziś: konferencje@imageline.pl