Strona główna > O nas > O akcji

O nas


Image Line Communications - eventy o zdrowiu to nasza specjalność

Na bazie długoletnich doświadczeń agencji ILC w sektorze medycznym, stworzyliśmy specjalny dział w strukturach naszej firmy, który zajmuje się obsługą klientów z branży medycznej i farmaceutycznej.
Agencja posiada unikatowe doświadczenie w obszarze Healthcare. Od 2007 roku prowadzimy nowatorskie projekty kierowane do sektora medycznego, prowadzimy ogólnopolską konfererencję dotyczącą marketingu medycznego, promujemy firmy, poprzez kampanie edukacyjne i społeczne, ściśle współpracujemy z liderami opinii i ekspertami w środowisku medycznym. Dzięki wieloletniej współpracy mediami branżowymi potrafimy szybko i trafnie docierać do kluczowych opinion leaders i budować strategie PR dzięki współpracy z mediami.

Doradzamy również towarzystwom naukowym, stowarzyszeniom pacjentów i placówkom ochrony zdrowia w całym kraju, nawiązujemy współpracę z izbami lekarskimi i pielęgniarskimi, szkolimy personel medyczny i administracyjny, w tym również pracowników, zajmujących się PR w placówkach medycznych. Wydajemy czasopisma o tematyce zdrowotnej na zlecenie naszych klientów, organizujemy sympozja naukowe i konferencje. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę z pracy w kilkudziesięciu obszarach terapeutycznych.

porozmawiajmyozdrowiu.com, www.lekarz-roku.pl
współpracujemy z serwisami www.zdrowa-mama.pl, www.badaniazusmiechem.pl

Dlaczego organizujemy spotkania dla kobiet w ciąży?

Głównym celem spotkań jest uświadomienie kobietom, jak ważne jest dbanie o zdrowie w czasie ciąży – profilaktyka zdrowotna, badania laboratoryjne. Chcemy, by kobiety przeszły spokojnie i bezpiecznie przez czas macierzyństwa.
W dziedzinie profilaktyki Polska pozostaje daleko w tyle za Zachodnią Europą i Stanami Zjednoczonymi. Chcemy im przekazać, że profilaktyka nie zabiera wiele czasu, często też nic nie kosztuje, a utwierdza nas w przekonaniu, że wszystko jest w porządku i zapewnia spokojne sumienie.
Kobieta w ciąży jest szczególnie wyczulona na wszelkie informacje na temat stanu zdrowia – swojego i jej maluszka. Pragniemy, by ta wiedza była rzetelna i fachowa. Spotkanie w Krakowie będzie doskonałym forum, w ramach którego eksperci odpowiadają na pytania uczestniczek.